Kategorie

ALAVIDA - system dla poprawy Twojej skóry

Producent: LifeWave
Dostępność:
Jest Jest

SKÓRA PEŁNA ŻYCIA JUŻ OD PIERWSZEGO DNIA.

 
 NATURALNE SKŁADNIKI. 

POTWIERDZONE NAUKOWO.

Trzy przełomowe produkty. Jedno proste i niezwykle skuteczne rozwiązanie zapobiegające starzeniu.
Odżywianie skóry przez całą dobę i doskonałe połączenie nauki i natury – właśnie tak Alavida przywraca skórze dawny blask. Piękno, które nie wymaga starań. Natychmiastowy efekt.

NAUKA W DZIAŁANIU.

Produkty Alavida opracowano dla wszystkich rodzajów skóry; zastosowane w nich zaawansowane rozwiązania naukowe wspomagają naturalne składniki w wywieraniu pozytywnego wpływu na zdrowie i skórę. Jednakże nasze rozwiązania umożliwiają jeszcze więcej. Przebadane receptury i innowacyjne metody dostarczania skórze składników stworzyły przełomowe rezultaty. Rezultaty te są widoczne nie tylko po dłuższym stosowaniu – osoby używające tych kosmetyków obserwowały– natychmiastowy efekt.

ŻADNYCH ZBĘDNYCH DODATKÓW.

To, czego nasze kosmetyki nie zawierają, jest tak samo ważne jak to, co się w nich znajduje. Kosmetyki Alavida nie zawierają:

  • parabenów,
  • siarczanów,
  • ftalanów,
  • syntetycznych/sztucznych substancji zapachowych,
  • mocznika,
  • sztucznych barwników.

 

STOSOWANIE CAŁEGO ZESTAWU ALAVIDA TRIO

1. Odświeżający nektar do twarzy na dzień

Nawilżający i hamujący procesy starzenia produkt typu 2 w 1, przeznaczony do stosowania w ciągu dnia, kiedy nasza skóra jest narażona na działanie czynników atmosferycznych. Jego lekka konsystencja sprawia, że jest doskonałą bazą pod makijaż.

2. Regenerujący krem do twarzy na noc

Nawilżający i hamujący procesy starzenia produkt typu 2 w 1, przeznaczony do stosowania na noc, kiedy nasze ciało naturalnie się regeneruje. Idealne uzupełnienie odświeżającego nektaru do twarzy na dzień.

3. Bioelektroda Alavida do fototerapii

Wyjątkowa metoda fototerapii: nasze opatentowane plastry nie zawierają żadnych leków ani substancji chemicznych. Zamiast tego wykorzystują one światło do stymulacji punktów na skórze. Tych bezpiecznych i skutecznych plastrów można używać również na noc; łagodzą one stres oksydacyjny i pomagają zatrzymać antyoksydanty. Sprzyja to regeneracji blasku Twojej skóry.


GŁÓWNE SKŁADNIKI I ZALETY

 

OLEJEK Z MIKROALG: 

Właściwości: Naturalne algi bogate w DHA.

Główne zalety: Znacząca poprawa elastyczności skóry.
------------------------------------------------------------

PEPTYDY Z BIAŁEK MLEKA: 

Właściwości: Naturalnie pozyskiwane z mleka w bioaktywnej i stabilnej postaci.

Główne zalety: Wspomagają produkcję kolagenu i kwasu hialuronowego, aby wspierać regenerację starzejącej się skóry, redukują drobne zmarszczki i poprawiają jędrność skóry.**
------------------------------------------------------------

MASŁO Z DRZEWA MORINGA:

Właściwości: Naturalnie pozyskiwane z oleju z nasion indyjskiego „cudownego drzewa” moringa oleigera.

Główne zalety: Pomaga przywrócić i wzmocnić naturalną barierę ochronną skóry, aby zatrzymać wilgoć. Zapewnia lepsze nawilżenie niż masło shea czy masło kakaowe.

--------------------------------------------------
WITAMINA C ROZPUSZCZALNA W TŁUSZCZACH: 

Właściwości: Nasza specjalna formuła tego antyoksydantu wchłania się 50 razy lepiej niż zwykła witamina C.

Główne zalety: Pomaga chronić przed widocznymi oznakami starzenia i łagodzi podrażnienia skóry.
-------------------------------------------------------------

OLEJ Z OTRĄB RYŻOWYCH:

Właściwości: Zawierający naturalne antyoksydanty wyciąg z zewnętrznej osłonki ziaren ryżu.

Główne zalety: Poprawia kondycję skóry dzięki zawartości niezbędnych lipidów, takich jak tokoferole i tokotrienole.
-------------------------------------------------------------

WYCIĄG Z ROZMARYNU:

Właściwości: Znany z właściwości przeciwutleniających i przeciwbakteryjnych.

Główne zalety: Chroni przed wolnymi rodnikami i naturalnie zachowuje składniki aktywne, aby przynosić jak najlepsze rezultaty.

**W oparciu o dane kliniczneFirma LifeWave w swoim statucie zastrzegła możliwość sprzedaży swoich produktów w internecie i sklepach stacjonarnych  na całym świecie. Wybrała drogę dystrybucji poprzez grupę wyszkolonych konsultantów oraz swoją, firmową stronę internetową, co ma uniemożliwić obrót podróbkami produktów LifeWave.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o cenach oraz możliwościach najtańszego zakupu produktów LifeWave skontaktuj się telefonicznie lub mejlowo tel.501 45-55-77 szymon@nanoteam.pl
Gdzie kupić?
Wszystkie produkty firmy LifeWave dostępne są u nas. jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem tej firmy posiadając produkt oryginalny, pełnowartościowy.
Do zakupionego produktu wystawiamy dokument zakupu (paragon/faktura VAT).
Produkty zakupić można detalicznie - w cenach detalicznych lub w korzystniejszej formie zakupu poprez konto klienta LifeWave.
W tym celu należy skontaktować się z nami w dowolny sposób (tel 501 455577, lifewave@poczta.onet.pl) i otrzymać instrukcję założenia konta i zakupu w cenach fabrycznych.
Ceny fabryczne są niższe o 25-50% od cen detalicznych.
Firma LifeWave ze względów bezpieczeństwa i dbałości o jakość produktu nie umożliwia sprzedaży przez internet. Sprzedaż przez aukcje i sklepy internetowe jest przez firmę zabroniona.
Pojawiające się w ten sposób produkty obarczone sa ryzykiem nieorginalności, pozbawione gwarancji satysfakcji i zwrotu oraz pewności pełnego działania - produkt źle przechowywany zużywa się nawet w opakowaniu.