Nanoplastry AcuLife LifeWave ulga w bólu u zwierząt!

Producent: LifeWave
Dostępność:
Jest Jest

Co to jest AcuLife?

AcuLife to niesamowita nowa technologia, opracowana jako naturalny sposób łagodzenia bólu i poprawy ogólnej jakości życia konia. AcuLife wykorzystuje wyjątkową technologię plastrów LifeWave do delikatnej stymulacji punktów uciskowych na skórze w celu poprawy przepływu energii w organizmie, co umożliwia naturalne łagodzenie lżejszych dolegliwości bólowych i bólu. W technologii tej nie są stosowane i nie przedostają się do organizmu żadne leki, substancje stymulujące, magnesy czy igły.

W przypadku koni należy pamiętać, że niewłaściwe zachowanie zwierzęcia nie zawsze świadczy o problemach psychicznych; w większości przypadków spowodowane jest ono bólem. Plastry AcuLife przynoszą szczególne korzyści koniom aktywnie występującym na rodeo, uczestniczącym w wyścigach wokół beczek lub w innych konkurencjach jeździeckich. 

Zalety stosowania AcuLife:

  • Bezpieczne i naturalne łagodzenie bólu,
  • Szybkie rezultaty,
  • Redukcja stanów zapalnych,
  • Możliwość stosowania w bólach całego ciała i bólach miejscowych,
  • Bardzo przystępne cenowo pod względem stosunku ceny do wydajności, w porównaniu z innymi metodami łagodzenia bólu,
  • Wygodne i łatwe w stosowaniu,
  • powodują dodatkowo że koń staje się wyraźnie spokojny i współpracujący (za badaniami LifeWave).

W przypadku plastrów Aculife należy pamiętać aby plaster brązowy aplikować na lewą stronę zwierzęcia, a plaster biały na przeciwną. W przypadku koni stosuje się jednorazowo 5 kpl. plastrów wg protokołu działając tym samym na cały ustrój. Można również stosować pojedyncze komplety na poszczególne, pojedyncze ośrodki zapalenia. Ból i zapalenie zmniejsza się znacznie lub znika w przeciągu pierwszych kilku minut!
Wg badań (w załączeniu) ponad 130 badanych koni wyścigowych zareagowało pozytywnie w czasie do 5 minut po aplikacji! 

Trzymając Bioelektrody IceWave w ręce trzymasz najbardziej zaawansowaną technologię redukcji bólu jaka kiedykolwiek była dostępna na rynku!!!


Zdęcie kamerą termowizyjną przed zastosowaniem nanoplastrów
i poniżej po kilku minutach po zastosowaniu.
WAŻNE: Plastry nie są transdermalne - żadna substancja nie przenika ani nie działa chemicznie na zwierzę. Plastry aktywują się w bliskości ciała i działają w okolicy 3cm od plastra. Po oddaleniu od ciała nanoplaster przestaje działać - zużywać się.
Plastry działają delikatnie stymulując punkty akupunktury i poprzez odpowiednich parametrów światło dają sygnał twojemu organizmowi do odpowiedniego zachowania - wytwarzania we własnym zakresie odpowiedniej substancji.  

Zwycięzcy używają AcuLife

Trevor Brazile, dziesięciokrotny mistrz świata w PRCA All-Round, stosuje AcuLife u swojego konia

Kaley Bass wygrywa ponad 69 000 USD podczas Finału NFR w roku 2012, stosując AcuLife u swojego konia. Kaley wygrała czwartą gonitwę, co przyniosło wygraną w przypadku pięciu z dziesięciu gonitw.

Jeżdżący na oklep Steven Peebles wygrywa dziewiątą gonitwę i zdobywa Złotą sprzączkę dzięki stosowaniu plastrów LifeWave w celu łagodzenia bólu biodra.

Dzięki AcuLife konie wygrywają wszystkie konkurencje rodeo i wyścig wokół beczek, tym samym zdobywają wysokie nagrody pieniężne!

Członek LifeWave, John Chance, na scenie ze Stevenem Peebles, który odbiera nagrodę Gold Buckle (Złota sprzączka) po wygraniu dziewiątej gonitwy w Finale NFR 2012

Trevor Brazile, siedemnastokrotny mistrz świata PRCA, dziesięciokrotny mistrz świata PRCA All-Around, dwukrotny zwycięzca Triple Crown, popiera stosowanie i sam używa plastrów ACULIFE u wszystkich swoich koni

Legendy rodeo RE i Martha Josey popierają stosowanie i sami używają plastrów AcuLife u każdego konia przybywającego na rancho Josey Ranch.

„Po nałożeniu plastrów widzę poprawę u każdego konia. Stosowanie tych plastrów zapewni częstsze wygrane.”

Joe Beaver, ośmiokrotny mistrz świata, który trzynaście razy zakwalifikował się do WNFR i był spikerem podczas transmisji telewizyjnych WNFR,
sam stosuje i popiera używanie u koni plastrów AcuLife

„Widzę rewelacyjne rezultaty stosowania tych plastrów na arenie i poza nią — są NAPRAWDĘ skuteczne!”Ośmiokrotny mistrz świata, Roy Cooper, popiera stosowanie i sam używa plastrów AcuLife u wszystkich swoich koni

„Lubię mieć przy sobie ten niezawierający leku produkt, który nie pozwala, aby moje konie i konie moich klientów odczuwały ból
i pozwala im dać z siebie wszystko podczas biegu. ACULIFE jest łatwy w użyciu i DZIAŁA SZYBKO!”

Zatwierdzone przez DVM & DR

DVM Lauren DeRock 
DVM Kirk & Courtney Shumpert 
Dr. Sabrina Williams & Dean Clark, DC


Przeprowadzamy szkolenia dla weterynarzy ze stosowania bioelektrod.
Udzielamy wsparcia dla osób chcących zawodowo stosowac tą technologie u zwierząt.

Nic nie ryzykujesz! Producent jest tak wiarygodny i pewny swojego produktu, że daje 100% gwarancji satysfakcji.
Towar możesz odesłać w ciągu 30 dni za zwrotem należności!

Firma LifeWave w swoim statucie zastrzegła możliwość sprzedaży swoich produktów w internecie i sklepach stacjonarnych  na całym świecie. Wybrała drogę dystrybucji poprzez grupę wyszkolonych konsultantów oraz swoją, firmową stronę internetową, co ma uniemożliwić obrót podróbkami produktów LifeWave.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o cenach oraz możliwościach najtańszego zakupu produktów LifeWave skontaktuj się telefonicznie lub mejlowo tel.501 45-55-77 szymon@nanoteam.pl


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Paczka zawiera 30 szt. plastrów. Producent udziela 30-dniowej gwarancji satysfakcji klienta.
Plastry nalezy przechowywać (przenosić) z dala od ciała, promieniowania słonecznego i elektromagnetycznego.
Nanoplastry nie są przeznaczone dla dzieci i kobiet w ciąży.

Zakup możliwy na własny użytek - skontaktuj się z niezależnym konsultantem LifeWave.
Chętnych do dalszej odsprzedaży, zakupów dystrybutorskich zapraszamy do kontaktu: tel. 501 45-55-77