Nanoplastry Energy Enhancer LifeWave

Producent: LifeWave
Dostępność:
Jest Jest
Wyobraź sobie, że kiedyś wymyślą elektrody, które przyklejone do twojego ciała będą wysyłać polecenie: zredukuj ból, zwiększ energię, produkuj więcej przeciwutleniaczy...
A teraz dowiedz się, że istnieje na świecie firma, na której czele stoi David Schmidt, który wynalazł właśnie taki sposób. 

To niewiarygodne dla wielu, ale to prawda. W 2006 roku znajdująca wysoko i coraz wyżej na liście 5000 najszybciej rozwijających się firm na świecie (www.inc5000.com), amerykańska firma LifeWave opracowała unikalna technologię nanoplastrów. Plastry te stymulując zakończenia nerwowe oraz meridiany na naszym ciele przesyłają sygnał świetlny o określonej częstotliwości w zależności od efektu - informacji, którą chcemy przekazać naszemu organizmowi: produkuj melatoninę, zwiększ energię, produkuj glutation, rozładuj napięcie itp.

Oferowany w tm miejscu produkt Energy Enhancer to nano-bioelektrody w formie plastrów będące ekologicznym, wysoce skutecznym środkiem aktywującym rezerwy energii w twoim ciele! 
Pamiętaj, żadna substancja z nanoplastrów nie przedostaje się do twojego ciała! Stosowanie plastrów przez sportowców nie jest dopingiem (w załączeniu certyfikaty światowej i amerykańskiej agencji antydopingowej).

Komplet plastrów - biały i brązowy o dodatnim i ujemnym potencjale stosuje się na ściśle określone miejsca akupunktury w celu delikatnego stymulowania ich w celu zwiększenia energetyki ciała. Bioelektrody Energy Enhancer maja wykorzystanie u każdego z nas. Niwelują efekt osłabienia, braku siły a osobom uprawiającym sport pozwalają wspiąć się ponad dotychczasowe możliwości osiągając nowe rekordy. 
Bioelektrody należy stosowac 7-10 dni jednak u dużej grupy osób efekt jest widoczny od pierwszego dnia używania. 
Bioelektrody Energy Enhancer pozytywnie ocenili i używają sportowcy. Najnowsze raporty w tym temacie znajdziecie na stronie www.lifewave.com/inthenews.asp
Bioelektrody używają i chwala tcy sportowcy jak, David Beckham, Ronnie Coleman ( kulturysta 7x tytuł Mr Olimpia). Wieloletni trener olimpijski USA potwierdza fakt uzyskiwania najlepszych wyników i bicia rekordu świata właśnie dzięki stosowaniu tej technologii.

Nanoplastry LifeWave używa już wielu znanych sportowców. Więcej na stronie http://www.lifewave.com/polish/inthenews.asp#olympics2012

Nanoplastry LifeWave były używane przez polskich sportowców w Soczi.  Srebrne panczenistki i brązowi panczeniści!
Srebrna medalistka Katarzyna Bachleda Curuś po sukcesie podjęła decyzję o rejestracji w firmie LifeWave umożliwiającej zakupy hurtowe!


Chcesz w 100% bezpieczny sposób dla zdrowia, bez toksycznych medykamentów i sztucznych 'dopalaczy' osiągnąć więcej, lub osiagać to co dotychczas z większą przyjemnością - zamów bioelektrody energy enhancer!
To teraz twój bezpieczny i legalny doping!WAŻNE: Plastry nie sa transdermalne - żadna substancja nie przenika ani nie działa chemicznie na twoją skórę, czy organizm. Plastry aktywują się w bliskości ciała ludzkiego i działają w okolicy 3cm od plastra. Po oddaleniu od ciała nanoplaster przestaje działać - zużywać się.
Plastry działają delikatnie stymulując punkty akupunktury i poprzez odpowiednich parametrów światło dają sygnał twojemu organizmowi do odpowiedniego zachowania - wytwarzania we własnym zakresie odpowiedniej substancji.  

Jedynym wymaganiem przy użytkowaniu nanoplastrów LifeWave jest picie czystej wody (2l dziennie), która jako doskonały przewodnik pozwala na procesy pzrepływów energetycznych i wymiany informacji między komórkami naszego organizmu.


"Z wręcz religijną gorliwością stosowałem plastry LifeWave Energy Enhancer przez cały sezon Pucharu Świata 2009-2010 oraz przez dwa tygodnie Igrzysk Olimpijskich w Vancouver. Stosując je czułem się zdrowy, miałem dużo energii i poczucie podwyższonej świadomości. Polecam plastry LifeWave wszystkim poważnym sportowcom poszukującym czynników gwarantujących przewagę w danej dyscyplinie."

- Steven D. Langton
członek olimpijskiej drużyny bobslejowej USA 2010
Lake Placid, NY, USA"Jest jeden zasadniczy powód, dla którego używam nanotechnologii LifeWave...
ponieważ DZIAŁA!"

Ronnie Coleman
Body Building Hall of Fame
8x zdobywca tytułu Mr Olympia


"Osiągamy wspaniałe rezultaty używając nanotechnologii LifeWave zarówno podczas treningów, jak i podczas zawodów na szczeblu Olimpijskim.
Widziałem jak wielu zawodowych sportowców ustanawiało swoje najlepsze wyniki, łącznie z rekordem świata, właśnie dzięki tym produktom"

Richard W. Quick
Główny Trener Olimpijski USA 1988/1996/2000
Asystent Trenera Olimpijskiego 1984/1992/2004

Firma LifeWave w swoim statucie zastrzegła możliwość sprzedaży swoich produktów w internecie i sklepach stacjonarnych  na całym świecie. Wybrała drogę dystrybucji poprzez grupę wyszkolonych konsultantów oraz swoją, firmową stronę internetową, co ma uniemożliwić obrót podróbkami produktów LifeWave.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o cenach oraz możliwościach najtańszego zakupu produktów LifeWave skontaktuj się telefonicznie lub mejlowo tel.501 45-55-77 szymon@nanoteam.pl


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Paczka zawiera 30 szt. plastrów. Producent udziela 30-dniowej gwarancji satysfakcji klienta.
Plastry nalezy przechowywać (przenosić) z dala od ciała, promieniowania słonecznego i elektromagnetycznego.
Nanoplastry nie są przeznaczone dla dzieci i kobiet w ciąży.

Zakup możliwy na własny użytek - skontaktuj się z niezależnym konsultantem LifeWave.
Chętnych do dalszej odsprzedaży, zakupów dystrybutorskich zapraszamy do kontaktu: tel. 501 45-55-77


Na koniec przytoczę słowa wynalazcy technologii i szefa firmy LifeWave Davida Schmidta wypowiedziane na jednej z konferencji:

"Jeśli więc ćwiczymy żeby poprawić nasze zdrowie co mam nadzieję wszyscy robimy, pijemy wodę i odżywiamy się prawidłowo i być może zażywamy suplementy to te wszystkie rzeczy są świetne ale nie są koniecznie bardzo zaawansowane z punktu widzenia spowalniania procesów starzenia. Jest znacznie więcej co możemy zrobić dla naszego ciała, więc będziemy używali teraz nanoplastrów aby zrobić coś bardziej zaawansowanego."