Nanoplastry Silent Night LifeWave

Producent: LifeWave
Dostępność:
Jest Jest
Wyobraź sobie, że kiedyś wymyślą bioelektrody, które przyklejone do twojego ciała będą wysyłać polecenie: zredukuj ból, zwiększ energię, produkuj więcej przeciwutleniaczy ...

Wiem, że to niewiarygodne dla wielu ale to prawda. W 2006 roku znajdująca wysoko i coraz wyżej na liście 5000 najszybciej rozwijających się firm na świecie (www.inc5000.com), amerykańska firma LifeWave opracowała unikalna technologię nanoplastrów. Plastry te stymulując zakończenia nerwowe oraz meridiany na naszym ciele przesyłają sygnał świetlny o określonej częstotliwości w zależności od efektu - informacji, którą chcemy przekazać naszemu organizmowi: produkuj melatoninę, zwiększ energię, produkuj glutation, rozładuj napięcie itp.

Jako dziecko miałeś w swoim ciele dużo substancji o nazwie melatonina. To właśnie dlatego miałeś piękne, wyraźne i kolorowe sny… a co jeśli miałbyś technologię, która to potrafi?

Silent Night to produkt stworzony dla ludzi cierpiących na bezsenność, krótkosenność, upośledzoną regenerację podczas normalnego snu, a niezależni eksperci jednogłośnie potwierdzają, że jest on skuteczniejszy niż jakakolwiek tabletka nasenna!!!

Natomiast Silent Night może również pomóc lepiej się wysypiać. Jeśli śpisz więcej niż 7-8 godzin dziennie i ciągle chodzisz niewyspany ten produkt może skrócić Twój sen powodując jednocześnie, że będziesz bardziej wypoczęty. Dzieje się tak ponieważ obniża on fale mózgowe pozwalając wejść w głębszy i bardziej regenerujący sen oraz przyczynia się również do regulacji melatoniny w ciele.
Większośc osób po zastosowaniu plastrów znowu śniła, a ich sen był wreszcie regenerujący.

W LISTOPADZIE 2012 ROKU PRODUKT SILENT NIGHT ZOSTAŁ ZAREJESTROWANY JAKO ”URZADZENIE MEDYCZNE KLASY 1″ I JEST STOSOWANY W SZPITALACH.

Firma LifeWave w swoim statucie zastrzegła możliwość sprzedaży swoich produktów w internecie i sklepach stacjonarnych  na całym świecie. Wybrała drogę dystrybucji poprzez grupę wyszkolonych konsultantów oraz swoją, firmową stronę internetową, co ma uniemożliwić obrót podróbkami produktów LifeWave.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o cenach oraz możliwościach najtańszego zakupu produktów LifeWave skontaktuj się telefonicznie lub mejlowo tel.501 45-55-77 szymon@nanoteam.pl


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Paczka zawiera 30 szt. plastrów. Producent udziela 30-dniowej gwarancji satysfakcji klienta.
Plastry nalezy przechowywać (przenosić) z dala od ciała, promieniowania słonecznego i elektromagnetycznego.
Nanoplastry nie są przeznaczone dla dzieci i kobiet w ciąży.

Zakup możliwy na własny użytek - skontaktuj się z niezależnym konsultantem LifeWave.
Chętnych do dalszej odsprzedaży, zakupów dystrybutorskich zapraszamy do kontaktu: tel. 501 45-55-77