Nanoplastry SP6 Complete LifeWave utrata masy ciała

Producent: LifeWave
Dostępność:
Jest Jest
Wyobraź sobie, że kiedyś wymyślą elektrody, które przyklejone do twojego ciała będą wysyłać polecenie: zredukuj ból, zwiększ energię, produkuj więcej przeciwutleniaczy ...
A teraz dowiedz się, że istnieje na świecie firma, na której czele stoi David Schmidt, który wynalazł właśnie taki sposób. 

Wiem, że to niewiarygodne dla wielu ale to prawda. W 2006 roku znajdująca wysoko i coraz wyżej na liście 5000 najszybciej rozwijających się firm na świecie (www.inc5000.com), amerykańska firma LifeWave opracowała unikalna technologię nanoplastrów. Plastry te stymulując zakończenia nerwowe oraz meridiany na naszym ciele przesyłają sygnał świetlny o określonej częstotliwości w zależności od efektu - informacji, którą chcemy przekazać naszemu organizmowi: produkuj melatoninę, zwiększ energię, produkuj glutation, rozładuj napięcie itp.

UTRATA MASY CIAŁA.

SP6® COMPLETE
NATURALNA I ZDROWA REDUKCJA APETYTU

„Jeśli duży apetyt lub wieczorne łaknienia nie pozwalają Ci zrzucić wagi … będziesz zachwycona rezultatami nano technologii LifeWave® SP6®!”

CHCESZ SKUTECZNIE SCHUDNĄĆ? WYPRÓBUJ SP6® COMPLETE  
Dzięki zastosowaniu zaawansowanej nano technologii LifeWave® produkt SP6® pomaga w naturalny i bezpieczny sposób zredukować apetyt i łaknienie ułatwiając zrzucenie zbędnych kilogramów. Dzięki delikatnej stymulacji punktów akupunktury znacznie szybciej poczujesz się syta, a zmniejszony apetyt pozwoli Ci świadomie decydować się na zdrowsze jedzenie oraz posiłki o zmniejszonej wielkości. Produkt SP6® pomaga również zredukować łaknienie na słodycze i niezdrowe przekąski w ciągu dnia i w nocy!
Większość osób jest sfrustrowana chwilowymi i minimalnymi rezultatami podążając za trendami w sposobach na odchudzanie. Już czas przestać wierzyć w „diety cud” i zacząć wierzyć w prawdziwe wymierne rezultaty. Już czas na program odchudzania, który tłumaczy w jaki sposób ciało gromadzi tłuszcz oraz co możesz zrobić aby zrzucić zbędne kilogramy w sposób zdrowy, bezpieczny i nie wymagający silnej woli!
Technologia LifeWave® zastosowana w produkcie SP6® łączy w sobie odkrycia medycyny, akupunktury i nano technologii. Stymulując odpowiednie punkty akupunktury usprawniony zostaje przepływ energii w naszym ciele co pozwala na redukcję apetytu już od pierwszego dnia zastosowania.
Zalecamy przed rozpoczeciem kuracji SP6 zastosowac detoksykację 30-dniowa plastrami Y-age Glutathione jako przygotowanie do odchudzania.
WAŻNE: Plastry nie sa transdermalne - żadna substancja nie przenika ani nie działa chemicznie na twoją skórę, czy organizm. Plastry aktywują się w bliskości ciała ludzkiego i działają w okolicy 3cm od plastra. Po oddaleniu od ciała nanoplaster przestaje działać - zużywać się.
Plastry działają delikatnie stymulując punkty akupunktury i poprzez odpowiednich parametrów światło dają sygnał twojemu organizmowi do odpowiedniego zachowania - wytwarzania we własnym zakresie odpowiedniej substancji.  
Jedynym wymaganiem przy użytkowaniu nanoplastrów LifeWave jest picie czystej wody (2l dziennie), która jako doskonały przewodnik pozwala na procesy pzrepływów energetycznych i wymiany informacji między komórkami naszego organizmu.


Jak zakupic plastry w cenach >>> hurtowych?

Firma LifeWave w swoim statucie zastrzegła możliwość sprzedaży swoich produktów w internecie i sklepach stacjonarnych  na całym świecie. Wybrała drogę dystrybucji poprzez grupę wyszkolonych konsultantów oraz swoją, firmową stronę internetową, co ma uniemożliwić obrót podróbkami produktów LifeWave.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o cenach oraz możliwościach najtańszego zakupu produktów LifeWave skontaktuj się telefonicznie lub mejlowo tel.501 45-55-77 szymon@nanoteam.pl


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Paczka zawiera 30 szt. plastrów. Producent udziela 30-dniowej gwarancji satysfakcji klienta.
Plastry nalezy przechowywać (przenosić) z dala od ciała, promieniowania słonecznego i elektromagnetycznego.
Nanoplastry nie są przeznaczone dla dzieci i kobiet w ciąży.

Zakup możliwy na własny użytek - skontaktuj się z niezależnym konsultantem LifeWave.
Chętnych do dalszej odsprzedaży, zakupów dystrybutorskich zapraszamy do kontaktu: tel. 501 45-55-77