Nanoplastry Y-Age AEON LifeWave

Producent: LifeWave
Dostępność:
Jest Jest
op. [30 pl
Cena netto: 13,01 zł 16,00 zł
Wyobraź sobie, że kiedyś wymyślą bioelektrody, które przyklejone do twojego ciała będą wysyłać polecenie: zredukuj ból, zwiększ energię, produkuj więcej przeciwutleniaczy ...

Wiem, że to niewiarygodne dla wielu ale to prawda. W 2006 roku znajdująca wysoko i coraz wyżej na liście 5000 najszybciej rozwijających się firm na świecie (www.inc5000.com), amerykańska firma LifeWave opracowała unikalna technologię nanoplastrów. Plastry te stymulując zakończenia nerwowe oraz meridiany na naszym ciele przesyłają sygnał świetlny o określonej częstotliwości w zależności od efektu - informacji, którą chcemy przekazać naszemu organizmowi: produkuj melatoninę, zwiększ energię, produkuj glutation, rozładuj napięcie itp.

Czy znasz kogoś kto żyje w stresie, ale nie ma czasu na codzienną medytację?AEON to najsilniejszy z produktów Lifewave: reguluje pracę układu nerwowego, poprawia samopoczucie, redukuje stan zapalny, obniża poziom stresu, spowalnia procesy starzenia, rozluźnia mięśnie jak po dobrym masażu, zwiększa koncentrację i przyspiesza działanie innych produktów.

Uwaga: W trakcie pierwszych 5 dni możesz odczuwać senność używając tego produktu, szczególnie jeśli jesteś przepracowany lub żyjesz w ciągłym stresie. Dzieje się tak dlatego, ze Aeon rozluźniając mieśnie powoduje, że uwalnia się nagromadzony stres a ciało woli pójść spać żeby szybciej się zregenerować.  Te objawy mijają po kilku dniach a następnie pojawia się poprawa nastroju i zwiększenie energii. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na sen w ciągu dnia zacznij przez pierwsze dni stosować to w nocy!

Nanoplastry LifeWave były używane przez polskich sportowców w Soczi.  Srebrne panczenistki i brązowi panczeniści!
Srebrna medalistka Katarzyna Bachleda Curuś po sukcesie podjęła decyzję o rejestracji w firmie LifeWave umożliwiającej zakupy hurtowe!

Poniżej znajdziesz instrukcje obsługi jak łączyć ten produkt razem z plastrami Energetycznymi oraz Icewave, aby zwiększyć znacznie ich skuteczność. Możesz również wykorzystać standardowe punkty na ulotce i stosować je razem z innymi produktami. Aeon możesz połączyć z każdym produktem.

AEON + ENERGY EHNAHCER pobierz plik:>>>
AEON + ICEWACE pobierz plik:>>>

Tutaj znajdziesz również zaawansowany protokół używania AEONU aby zrównoważyć działanie półkul mózgowych. Stosuj na każde miejsce cały dzień każdego dnia zmieniając miejsce. Zalecane w przypadkach, gdzie osoba nie ma wyraźnej reakcji na technologię Lifewave lub dla zwiększenia koncentracji.

PROTOKÓŁ BALANSUJĄCY PÓŁKULE pobierz plik:>>>


Firma LifeWave w swoim statucie zastrzegła możliwość sprzedaży swoich produktów w internecie i sklepach stacjonarnych  na całym świecie. Wybrała drogę dystrybucji poprzez grupę wyszkolonych konsultantów oraz swoją, firmową stronę internetową, co ma uniemożliwić obrót podróbkami produktów LifeWave.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o cenach oraz możliwościach najtańszego zakupu produktów LifeWave skontaktuj się telefonicznie lub mejlowo tel.501 45-55-77 szymon@nanoteam.pl


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Paczka zawiera 30 szt. plastrów. Producent udziela 30-dniowej gwarancji satysfakcji klienta.
Plastry nalezy przechowywać (przenosić) z dala od ciała, promieniowania słonecznego i elektromagnetycznego.
Nanoplastry nie są przeznaczone dla dzieci i kobiet w ciąży.

Zakup możliwy na własny użytek - skontaktuj się z niezależnym konsultantem LifeWave.
Chętnych do dalszej odsprzedaży, zakupów dystrybutorskich zapraszamy do kontaktu: tel. 501 45-55-77