Nanoplastry Y-AGE Carnosine LifeWave

Producent: LifeWave
Dostępność:
Jest Jest
Wyobraź sobie, że kiedyś wymyślą bioelektrody, które przyklejone do twojego ciała będą wysyłać żądanie, polecenie: zredukuj ból, zwiększ energię, produkuj więcej przeciwutleniaczy ...

A teraz dowiedz się, że istnieje na świecie firma, na której czele stoi David Schmidt, który wynalazł właśnie taki sposób. 

Wiem, że to niewiarygodne dla wielu ale to prawda. W 2006 roku znajdująca wysoko i coraz wyżej na liście 5000 najszybciej rozwijających się firm na świecie (www.inc5000.com), amerykańska firma LifeWave opracowała unikalną technologię nanoplastrów. Plastry te stymulując zakończenia nerwowe oraz meridiany na naszym ciele przesyłają sygnał świetlny o określonej częstotliwości w zależności od efektu - informacji, którą chcemy przekazać naszemu organizmowi: produkuj melatoninę, zwiększ energię, produkuj glutation, rozładuj napięcie itp.


Substancję chroniącą i odżywiającą podstawy naszego życia – komórki, proteiny, DNA – możemy z czystym sumieniem nazwać środkiem na długowieczność.  Cała masa badań i eksperymentów wskazuje, że taką rolę odgrywa właśnie karnozyna.

L-Karnozyna jest naturalnym produktem organizmu, specjalnym chemicznym połączeniem dwóch aminokwasów beta-alaniny i L-histadyny. Komórki nerwowe (neurony) i mięśni (myocyty) zawierają duże ilości L-Karnozyny. Jest ona w 100% naturalną substancją, nie ma żadnych skutków ubocznych i nie jest trująca. Wielu ekspertów prze-powiada, iż karnozyna w niedługim czasie stanie się podstawą kuracji wszystkich grup wiekowych.

Wciąż prowadzone są badania nad silnym antyoksydantem, karnozyną. Uważa się, że karnozyna ma pozytywny wpływ na nasz organizm – wspomaga leczenie chorób serca oraz chorób zwyrodnieniowych układu nerwowego. Inne badania wskazują jej skuteczność w walce z procesem starzenia się.

 

  1. Karnozyna przeciwdziała procesom starzenia i przedłuża życie

 

Badania na szczurach pokazują, że poziom karnozyny spada wraz z wiekiem*. Liczne eksperymenty przeprowadzone w Australii udowodniły, że karnozyna wzmacnia komórki, które wkraczają w stadium senescencji (etap obumierania komórki, gdy nie spełnia już swoich funkcji). Pod wpływem działania karnozyny komórki wyglądały i zachowywały się młodziej niż te nieleczone. Co ważne, karnozyna odwróciła proces starzenie komórek w stadium senescencji (obumierających). Oznacza to, że karnozyna to świetne rozwiązanie dla starszych osób, które chciałyby wyglądać młodziej oraz dla tych, które chcą zachować młodość (R, R1).

 

2. Karnozyna naprawia mitochondria

Włoscy badacze odkryli, że myszy, którym podano karnozynę doświadczyły kompletnego cofnięcia się dysfunkcji mitochondriów związanej z wiekiem. Zmiana była tak duża, że mitochondria leczonych myszy były w lepszym stanie niż tych zdrowych**.

 

3. Karnozyna szybciej goi rany
Badanie, podczas którego gryzonie leczono karnozyną (100mg/kg wewnętrznie i miejscowo), wykazało, że karnozyna znacząco wpływa na gojenie się ran poprzez ekspresję czynników wzrostu oraz cytokin***

 

4. Karnozyna może chronić serce
Badania potwierdziły, że karnozyna może pozytywnie wpływać na serce poprzez regulowanie poziomu wapnia w komórkach – wykazały to badania na szczurach +. Karnozyna chroni tętnice przed twardnieniem ++

Plastry LifeWave Y-Age Carnosine nie uzależniają, a badania pokazują, że:

 

    • Pozytywnie wpływają na ogólny stan zdrowia

 

    • Pozytywnie wpływają na właściwości bioelektryczne organów

 

    • Zwiększają wytrzymałość do 125%

 

    • Pomagają zmniejszyć widoczność zmarszczek (używane regularnie w połączeniu z Y-Age Glutathione)

 


Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o Y-Age Carnosine, KLIKNIJ TUTAJ

Źródła: 

* Histidine dipeptide levels in ageing and hypertensive rat skeletal and cardiac muscles – Johnson P, Hammer JL. Comp Biochem Physiol B. 1992 Dec;103(4):981-4. 
** http://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0017971
*** https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22451275
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9038968
++ https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26984320

 

Na koniec przytoczę słowa wynalazcy technologii i szefa firmy LifeWave Davida Schmidta wypowiedziane na jednej z konferencji:

"Jeśli więc ćwiczymy żeby poprawić nasze zdrowie co mam nadzieję wszyscy robimy, pijemy wodę i odżywiamy się prawidłowo i być może zażywamy suplementy to te wszystkie rzeczy są świetne ale nie są koniecznie bardzo zaawansowane z punktu widzenia spowalniania procesów starzenia. Jest znacznie więcej co możemy zrobić dla naszego ciała, więc będziemy używali teraz nanoplastrów aby zrobić coś bardziej zaawansowanego."

Firma LifeWave w swoim statucie zastrzegła możliwość sprzedaży swoich produktów w internecie i sklepach stacjonarnych  na całym świecie. Wybrała drogę dystrybucji poprzez grupę wyszkolonych konsultantów oraz swoją, firmową stronę internetową, co ma uniemożliwić obrót podróbkami produktów LifeWave.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o cenach oraz możliwościach najtańszego zakupu produktów LifeWave skontaktuj się telefonicznie lub mejlowo tel.501 45-55-77 szymon@nanoteam.pl


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Paczka zawiera 30 szt. plastrów. Producent udziela 30-dniowej gwarancji satysfakcji klienta.
Plastry nalezy przechowywać (przenosić) z dala od ciała, promieniowania słonecznego i elektromagnetycznego.
Nanoplastry nie są przeznaczone dla dzieci i kobiet w ciąży.

Zakup możliwy na własny użytek - skontaktuj się z niezależnym konsultantem LifeWave.
Chętnych do dalszej odsprzedaży, zakupów dystrybutorskich zapraszamy do kontaktu: tel. 501 45-55-77