Nanoplastry Y-Age Glutathione LifeWave

Producent: LifeWave
Dostępność:
Jest Jest
Wyobraź sobie, że kiedyś wymyślą bioelektrody, które przyklejone do twojego ciała będą wysyłać polecenie: zredukuj ból, zwiększ energię, produkuj więcej przeciwutleniaczy ...

Wiem, że to niewiarygodne dla wielu ale to prawda. W 2006 roku znajdująca wysoko i coraz wyżej na liście 5000 najszybciej rozwijających się firm na świecie (www.inc5000.com), amerykańska firma LifeWave opracowała unikalna technologię nanoplastrów. Plastry te stymulując zakończenia nerwowe oraz meridiany na naszym ciele przesyłają sygnał świetlny o określonej częstotliwości w zależności od efektu - informacji, którą chcemy przekazać naszemu organizmowi: produkuj melatoninę, zwiększ energię, produkuj glutation, rozładuj napięcie itp.

GLUTATION – PALIWO UKŁADU ODPORNOŚCIOWEGO i SKUTECZNA DETOKSYKACJA

Glutation to najsilniejsza znana naukowcom substancja wspomagająca nasze zdrowie i proces samoleczenia. Od poziomu tej jednej substancji zależy poziom w takim ciało radzi sobie z usuwaniem toksyn, metali cężkich, grzybów, pasożytów a nawet … komórek nowotworowych!!! 

Glutation to substancja, którą za 2-5 lat będą znali wszyscy, tak jak dzisiaj powszechnie znane są “antyutleniacze” czy “witamina C”. Z tą różnicą, że od poziomu Glutationu zależy zdolność przyswajania każdej substancji oraz zdolność ciała do reaktywacji wszystkich podstawowych dla zdrowia antyutleniaczy. Jest to substancja od której zależy zdolność  naszego ciała do zwalczania bakterii, wirusów, grzybów czy pasożytów. Ale to nie wszystko….

Już w latach 60-tych największa agencja rządowa Stanów Zjednoczonych FDA posiadała dane, że dzięki zwiększeniu tej jednej substancji znacząco zmniejsza się ryzyko zachorować na nowotwory…

Dlaczego w takim razie tak niewiele osób słyszało do tej pory o glutationie? 

Powód jest prosty. Glutationu nie da się jej dostarczyć z zewnątrz za pomocą tabletki chemicznej. Firmy farmaceutyczne prześcigają się w stworzeniu tabletki, która zwiększyłaby w sposób bezpieczny poziom Glutationu. Niestety nie da się tego osiągnąć z jednego prostego powodu – nasze ciało produkuje Glutation pod Twój unikalny kod DNA!!! Glutationu nie da się dostarczyć z zewnatrz! Technologia Lifewave jest najskuteczniejszą metodą na zwiększenie Glutationu w organaniźmie dzięki temu, że za pomocą sygnału pobudzamy ciało do samoleczenia.

BIOELEKTRODA GLUTATION jest jedną z najważniejszych bioelektrod która powinna być używana codziennie jako zaawansowana profilaktyka zdrowia ponieważ od poziomu Glutationu zależy nasze zdrowie. Dlatego niech Twoją misją stanie się zgłębienie wiedzy na jej temat oraz informowanie znajomych jak ważna jest ta substancja dla zachowania zdrowia.

Na temat Glutationu jest ponad 60,000 badań, które udokumentowały jego pływ na poprawę zdrowia. Poniżej znajdziesz kilka źródeł informacji z broszury stworzonej przez jednego z czołowych naukowców badających wpływ Glutationu na nasze zdrowie. Zachęcamy również do poszukania informacji na temat Glutationu na pozostałych stronach internetowych!


Firma LifeWave w swoim statucie zastrzegła możliwość sprzedaży swoich produktów w internecie i sklepach stacjonarnych  na całym świecie. Wybrała drogę dystrybucji poprzez grupę wyszkolonych konsultantów oraz swoją, firmową stronę internetową, co ma uniemożliwić obrót podróbkami produktów LifeWave.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o cenach oraz możliwościach najtańszego zakupu produktów LifeWave skontaktuj się telefonicznie lub mejlowo tel.501 45-55-77 szymon@nanoteam.pl

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Paczka zawiera 30 szt. plastrów. Producent udziela 30-dniowej gwarancji satysfakcji klienta.
Plastry nalezy przechowywać (przenosić) z dala od ciała, promieniowania słonecznego i elektromagnetycznego.
Nanoplastry nie są przeznaczone dla dzieci i kobiet w ciąży.

Zakup możliwy na własny użytek - skontaktuj się z niezależnym konsultantem LifeWave.
Chętnych do dalszej odsprzedaży, zakupów dystrybutorskich zapraszamy do kontaktu: tel. 501 45-55-77