Theta aktywator substancji Lifewave

Producent: LifeWave
Dostępność:
Jest Jest

Theta Activate – aktywator substancji

Aktywne substancje odżywcze dla Twojego organizmu do natychmiastowego zastosowania.

Theta Activate jest samodzielnym systemem dostarczania substancji odżywczych stworzonym, by wspomóc proces wchłaniania składników obecnych w produktach Thetabezpośrednio do komórek, w bardziej skuteczny sposób, niż typowe suplementy.

Gdy tylko składniki odżywcze dotrą do komórki, dwutlenek krzemu zawarty w Theta Activate przyspiesza metabolizm komórkowy, sprawiając, że działają one od razu, pomagając uzyskać odczuwalny efekt w ciągu kilku minut.

Korzyści Theta Activate:

  • Przyspiesza metabolizm komórkowy,
  • Przyspiesza proces wchłaniania składników odżywczych przez organizm,
  • Dwutlenek krzemu uważany jest przez wielu lekarzy za podstawowy minerał,
  • Dwutlenek krzemu jest naturalnie występującym w naszym organizmie minerałem, warunkującym zdrowie tkanki łącznej, włosów, paznokci i skóry.
  • Nie używając Theta Activate

with_theta

Z wiekiem nasze komórki zmniejszają się sprawiając, że składnikom odżywczym pobranym z suplementów coraz trudniej do nich dotrzeć. Jeżeli nie są one w stanie dotrzeć do komórek ich siła zostaje zmniejszona, stąd nie przynoszą spodziewanych szybkich efektów a poprawa ogólnego stanu zdrowia jest mniejsza.

Używając Theta Activate

with

Theta Activate jest samodzielnym systemem dostarczania substancji odżywczych stworzonym, by wspomagać wchłanianie składników obecnych w produktach Theta bezpośrednio do komórek, w bardziej skuteczny sposób, niż typowe suplementy.

Większość suplementów obecnych na współczesnym rynku nie posiada własnego systemu dostarczania substancji odżywczych, który pomógłby podstawowym składnikom dotrzeć do komórek i w nich działać. Ten brak sprawia, że nie odczuwamy skutków ich działania przez wiele dni, miesięcy, a nawet lat. Przy zastosowaniu Theta Activate, gdy tylko składniki odżywcze dotrą do komórki, dwutlenek krzemu zawarty w preparacie przyspiesza metabolizm komórkowy, sprawiając, że działają one od razu, pomagając uzyskać odczuwalny efekt w ciągu kilku minut.*

Firma LifeWave w swoim statucie zastrzegła możliwość sprzedaży swoich produktów w internecie i sklepach stacjonarnych  na całym świecie. Wybrała drogę dystrybucji poprzez grupę wyszkolonych konsultantów oraz swoją, firmową stronę internetową, co ma uniemożliwić obrót podróbkami produktów LifeWave.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o cenach oraz możliwościach najtańszego zakupu produktów LifeWave skontaktuj się telefonicznie lub mejlowo tel.501 45-55-77 szymon@nanoteam.plZakup możliwy na własny użytek - skontaktuj się z niezależnym konsultantem LifeWave.
Chętnych do dalszej odsprzedaży, zakupów dystrybutorskich zapraszamy do kontaktu: tel. 501 45-55-77