Theta Fuel - Lifewave

Producent: LifeWave
Dostępność:
Jest Jest

Stworzony, by zwalczać zmęczenie na poziomie komórkowym. 

Technologię zastosowaną w Theta Fuel można porównać do siły napoju energetycznego,
jednak działa on nie obciążając naszego ciała chemicznymi stymulantami, a wręcz wspomagając efekt odmłodzenia komórek.
Potrzebujesz więcej energii?

Energia na poziomie komórkowym!

Czy to możliwe, że napój energetyczny nas zabija? Wiadomo, że nadmierna ilość kofeiny podwyższa poziom stresu, „wypala” nadnercza i sprawia, że czujemy się rozbici i wyczerpani.

Przedstawiamy Theta Fuel, całkowicie nowe podejście do kwestii napojów energetycznych. Theta Fuel dostarcza naszemu organizmowi wszystko, czego potrzebuje do wytworzenia większej ilości energii w naturalny sposób.
Bez kofeiny. Bez stymulantów. Bez poczucia rozbicia
. Wyłącznie czyste uderzenie naturalnej energii, która sprawi, że poczujesz się wspaniale od razu po spożyciu i przez długi czas.

Ponadto, Theta Fuel kompleksowo wspomaga nasze zdrowie potęgą zaawansowanych technologicznie składników odżywczych.
Preparat opiera się na unikatowej formule zawierającej DMG, AKG, L-Carnitine, witaminę B kompleks oraz substancje antyoksydacyjne, aby dodać nam energii sposób optymalny dla naszego organizmu.
A co najważniejsze, produkt ten używany w połączeniu z Theta Activate, w przypadku większości z nas zapewnia odczuwalne efekty w ciągu kilku minut od zastosowania, bez użycia szkodliwych stymulantów!

Korzyści Theta Fuel

 • Zwalcza zmęczenie na poziomie komórkowym*10

 • Bez poczucia rozbicia, bez stymulantów*

 • Bez sztucznych substancji słodzących, barwiących, czy konserwujących

Theta Fuel a konkurecyjne produkty:

theta-fuel-chart-a-900_pltheta-fuel-chart-b-900_pl

 

Preparat Theta Fuel jest dostępny w orzeźwiającym, naturalnym smaku Czerwonej Pasji. Theta Fuel nie zawiera żadnych sztucznych substancji słodzących, barwiących, czy konserwujących. Gwarantujemy, że Theta Fuel spełnia nasze najwyższe standardy w zakresie czystości biologicznej i siły działania.

 

img-fuel-supplementpanel


Skąd nazwa Theta?

 

 theta-logo

  

Mózg pracujący w częstotliwości fal theta znany jest jako proces przywracania ciału równowagi w podobny sposób, w jaki czynią to nanoplastry LifeWave. Stan „theta” pomaga zatem osiągnąć naturalny, prowadzący do odmłodzenia stan organizmu.

 

  W jaki sposób działa technologia Theta?

 

 

with

 

 Linia Theta Nutrition działa jak silne wielokrotne uderzenie. 


Theta Activate przyspiesza precyzyjne wchłanianie przez organizm najwyższej jakości substancji odżywczych z produktów Theta, zapewniając efekty odczuwalne dla większości z nas w przeciągu kilku minut!

  Drugim produktem jest seria wyselekcjonowanych substancji odżywczych spełniające określone potrzeby klientów: poprawa układu krwionośnego, zwiększenie energii oraz zwiększenie kognitywnych funkcji mózgu i zapamiętywania.

 

Dlaczego Theta jest lepsza od innych suplementów?

 Theta Nutrition opiera się na zupełnie nowej technologii opracowanej przez LifeWave. Pomimo, iż trudno jest zapewnić jakość, skuteczność i natychmiastowy efekt w jednym produkcie, suplementy Theta stanowią połączenie tych trzech cech. Są one bezpieczne, skuteczne i nie zawierają stymulantów.

 Większość z nas natychmiast odczuwa ich działanie!

 Inne preparaty obecne na współczesnym rynku nie posiadają własnego systemu dostarczania substancji odżywczych, stąd ludzie nie odczuwają rezultatów ich działania przez całe miesiące lub w ogóle! Produkty Theta są inne, gdyż aktywuje je właśnie taki system, zwany Theta Activate. Został on stworzony, by polepszyć wchłanianie istotnych składników odżywczych przez komórki, dzięki czemu korzystne działanie preparatu jest odczuwalne w ciągu kilku minut.

 Zalety Theta Nutrition:

 •  Aktywne substancje odżywcze działające natychmiast w dokładnie sprecyzowanych partiach organizmu,
 • Większość z nas odczuwa efekty w ciągu kilku minut, bez używania stymulantów,
 • Brak sztucznych substancji słodzących, koloryzujących, czy konserwujących,
 • Pyszne produkty o owocowych smakach,
 • Bezglutenowe,
 • Pojedyncze porcje w opakowaniu ułatwiające codzienne stosowanie,
 • Pomaga pić więcej wody w ciągu dnia,
 • Bez leków, bez stymulantów, bez tabletek.

  

 

Firma LifeWave w swoim statucie zastrzegła możliwość sprzedaży swoich produktów w internecie i sklepach stacjonarnych  na całym świecie. Wybrała drogę dystrybucji poprzez grupę wyszkolonych konsultantów oraz swoją, firmową stronę internetową, co ma uniemożliwić obrót podróbkami produktów LifeWave.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o cenach oraz możliwościach najtańszego zakupu produktów LifeWave skontaktuj się telefonicznie lub mejlowo tel.501 45-55-77 szymon@nanoteam.pl


Chętnych do dalszej odsprzedaży, zakupów dystrybutorskich zapraszamy do kontaktu: tel. 501 45-55-77