Theta Mind - Lifewave

Producent: LifeWave
Dostępność:
Jest Jest

Jak zwiększyć siłę Twojego mózgu?

 

Produkt Theta Mind poprawia wydajność pracy umysłowej oraz refleks w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyliśmy!
Proszę sobie wyobrazić, czego mogliby Państwo dokonać, gdy mózg będzie pracował w tak wysokiej jakości. Możliwości są nieograniczone!

Theta Mind różni się zasadniczo od innych tego typu preparatów dostępnych na rynku. Żaden inny produkt na świecie nie łączy w sobie najwyższej jakości składników odżywczych i efektów odczuwalnych w ciągu kilku minut!

Nie wierzysz? Spróbuj sam… zorientujesz się od razu!

 

Korzyści Theta Mind

 •  Stworzony, by wspomóc wyższe funkcje poznawcze,
 • Poprawia skupienie, uwagę i pamięć,
 • Zapobiega związanym z wiekiem trudnościom w uczeniu się, organizacji i koncentracji,
 • Pomacha chronić mózg przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wolne rodniki,
 • Nie zawiera żadnych sztucznych substancji słodzących, barwiących czy konserwujących.

 

Składniki Theta Mind:

 

Mieszanka Cognitive Matrix 5800mg

Nutrioza (błonnik pszeniczny), dimetyloaminoetanol (DMAE) bitartrate (kwas winowy / sól kwasu winowego), Cognizin (Citicoline), Alpha glycerylphosphorylcholine (Alpha GPC), Sharp PS (Fosfatydyloseryna – wyciąg z ziaren słonecznika)


Ekskluzywna mieszanka Cognitive Matrix jest szczególnym zestawem silnie energetyzujących składników odżywczych, stworzonym w celu poprawienia koncentracji, uwagi i pamięci. Naturalne składniki zostały połączone w bezprecedensowy sposób, zapewniający fenomenalne efekty, które większość z nas odczuwa już w kilka minut po zastosowaniu. Mieszanka Cognitive Matrix stanowi potęgę produktu Theta Mind.

Cognizin - Podnosi poziom acetylocholiny, substancji odpowiedzialnej za pamięć i proces uczenia się. Pomaga również poprawić koncentrację i wydajność pracy umysłowej.

DMAE - Badania kliniczne dowodzą, że związek ten usprawnia pamięć i koncentrację. Pomaga również chronić mózg przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wolne rodniki.

Alpha GPC - Wykazano, iż składnik ten poprawia pamięć i funkcje poznawcze. Zapobiega także  związanym z wiekiem trudnościom w uczeniu się, organizacji i koncentracji.

Fosfatydyloseryna - Wspomaga koncentrację, uwagę i pamięć.

Nutrioza - Błonnik pszeniczny wspomagający prawidłowe wchłanianie składników odżywczych.

Produkt Theta Mind jest o naturalnym smaku “Dragon Fruit”, który smakuje fantastycznie. Każdy ze składników jest w bioaktywnej postaci i nie zawiera żadnych sztucznych słodzików, barwników oraz konserwantów. Gwarantujemy, ze produkt Theta Mind spełnia najwyższe kryteria standardów suplementacji na rynku.

 

Skąd nazwa Theta?

 theta-logo

 

Mózg pracujący w częstotliwości fal theta znany jest jako proces przywracania ciału równowagi w podobny sposób, w jaki czynią to nanoplastry LifeWave. Stan „theta” pomaga zatem osiągnąć naturalny, prowadzący do odmłodzenia stan organizmu.

 

W jaki sposób działa technologia Theta?

 

with

 

Linia Theta Nutrition działa jak silne wielokrotne uderzenie. 

Theta Activate przyspiesza precyzyjne wchłanianie przez organizm najwyższej jakości substancji odżywczych z produktów Theta, zapewniając efekty odczuwalne dla większości z nas w przeciągu kilku minut!

 

Drugim produktem jest seria wyselekcjonowanych substancji odżywczych spełniające określone potrzeby klientów: poprawa układu krwionośnego, zwiększenie energii oraz zwiększenie kognitywnych funkcji mózgu i zapamiętywania.

 

Dlaczego Theta jest lepsza od innych suplementów?

 

Theta Nutrition opiera się na zupełnie nowej technologii opracowanej przez LifeWave. Pomimo, iż trudno jest zapewnić jakość, skuteczność i natychmiastowy efekt w jednym produkcie, suplementy Theta stanowią połączenie tych trzech cech. Są one bezpieczne, skuteczne i nie zawierają stymulantów.

 Większość z nas natychmiast odczuwa ich działanie!

 

Inne preparaty obecne na współczesnym rynku nie posiadają własnego systemu dostarczania substancji odżywczych, stąd ludzie nie odczuwają rezultatów ich działania przez całe miesiące lub w ogóle! Produkty Theta są inne, gdyż aktywuje je właśnie taki system, zwany Theta Activate. Został on stworzony, by polepszyć wchłanianie istotnych składników odżywczych przez komórki, dzięki czemu korzystne działanie preparatu jest odczuwalne w ciągu kilku minut.

 

Zalety Theta Nutrition:

 

 • Aktywne substancje odżywcze działające natychmiast w dokładnie sprecyzowanych partiach organizmu,
 • Większość z nas odczuwa efekty w ciągu kilku minut, bez używania stymulantów,
 • Brak sztucznych substancji słodzących, koloryzujących, czy konserwujących,
 • Pyszne produkty o owocowych smakach,
 • Bezglutenowe,
 • Pojedyncze porcje w opakowaniu ułatwiające codzienne stosowanie,
 • Pomaga pić więcej wody w ciągu dnia,
 • Bez leków, bez stymulantów, bez tabletek.

 

Produkt jest dostępny do zakupu tylko z USA oraz produkt ten jest przeznaczony tylko do osobistego użytku.

Firma LifeWave w swoim statucie zastrzegła możliwość sprzedaży swoich produktów w internecie i sklepach stacjonarnych  na całym świecie. Wybrała drogę dystrybucji poprzez grupę wyszkolonych konsultantów oraz swoją, firmową stronę internetową, co ma uniemożliwić obrót podróbkami produktów LifeWave.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o cenach oraz możliwościach najtańszego zakupu produktów LifeWave skontaktuj się telefonicznie lub mejlowo tel.501 45-55-77 szymon@nanoteam.pl


Zakup możliwy na własny użytek - skontaktuj się z niezależnym konsultantem LifeWave.
Chętnych do dalszej odsprzedaży, zakupów dystrybutorskich zapraszamy do kontaktu: tel. 501 45-55-77